فکر سیدنی مستند ایرانی جشنواره کارگردان

فکر: سیدنی مستند ایرانی جشنواره کارگردان جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل با موضع آمریکا راجع به تحرک جدی در سوریه موافقیم / قطر

وزیر خارجه قطر تأکید کرد که رئیس‌جمهور آمریکا و امیر قطر راجع به آخر دادن به بحران شورای همکاری خلیج فارس توافق نظر دارند.

با موضع آمریکا راجع به تحرک جدی در سوریه موافقیم / قطر

قطر: با موضع آمریکا راجع به تحرک جدی در سوریه موافقیم

عبارات مهم : سوریه

وزیر خارجه قطر تأکید کرد که مدیر جمهور آمریکا و امیر قطر راجع به آخر دادن به بحران شورای همکاری خلیج فارس توافق نظر دارند.

به گزارش ایسنا به نقل از القدس العربی، محمد بن عبدالرحمن، وزیر خارجه قطر در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز در حاشیه سفر تمیم بن حمد آل ثانی، امیر این کشور به آمریکا گفت: دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا با تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر راجع به حل بحران شورای همکاری خلیج فارس و اینکه هیچ دلیلی جهت این بحران وجود ندارد، موافق است.

با موضع آمریکا راجع به تحرک جدی در سوریه موافقیم / قطر

وی گفت: این محاصره و بحران هیچ دلیلی ندارد و باید وحدت به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برگردد. این بحران بدون هیچ علت با یک حمله سایبری و جنایتی علیه دولت ما شروع شد و این نشان می دهد که این بحران هیچ پایه و اساسی ندارد و تلاش ها جهت کنار زدن قطر راه حل نیست.

وی گفت: قطر هیچ گاه از تروریسم حمایت نکرده است و با کسانی که حامی تروریسم هستند نیز با سهل انگاری برخورد نخواهد کرد. اتهامات کشورهای محاصره کننده از اساس باطل هست. آن ها ما را به حمایت از اخوان المسلمین متهم می کنند درحالی که اخوان بخشی از نظام سیاسی کشورهایشان هست. آن ها می خواهند قطر را به زانو درآورند ولی ما این را قبول نداریم. قطر منابع و ثروت مردمش را خرج ماجراجویی های سیاسی آن ها نخواهد کرد.

وزیر خارجه قطر تأکید کرد که رئیس‌جمهور آمریکا و امیر قطر راجع به آخر دادن به بحران شورای همکاری خلیج فارس توافق نظر دارند.

وزیر خارجه قطر راجع به اوضاع سوریه گفت: قطر با آمریکا راجع به نیاز به تحرک جدی در سوریه موافق هست. باید جهت “منع نظام سوریه از قتل مردمش دست به کار شد. هر تصمیمی جهت نجات غیرنظامیان سوری گرفته شود ما از آن حمایت خواهیم کرد.”

واژه های کلیدی: سوریه | آمریکا | شورای همکاری خلیج فارس | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs