فکر سیدنی مستند ایرانی جشنواره کارگردان

فکر: سیدنی مستند ایرانی جشنواره کارگردان جشنواره فیلم اخبار فرهنگی و هنری

هیلاری کلینتون از شکست حتمی در انتخابات آگاه بود

یکی از روزنامه نگاران نیویورک تایمز تاکید کرده که هیلاری کلینتون وزیر اسبق امورخارجه آمریکا و نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور ک..

ادامه مطلب

با موضع آمریکا راجع به تحرک جدی در سوریه موافقیم / قطر

وزیر خارجه قطر تأکید کرد که رئیس‌جمهور آمریکا و امیر قطر راجع به آخر دادن به بحران شورای همکاری خلیج فارس توافق نظر دارند. قطر: با موضع آم..

ادامه مطلب

توان مقابله با تسلیحات مافوق صوت چین و روسیه را نداریم / فرمانده ارشد هسته‌ای آمریکا

فرمانده ارشد هسته‌ای آمریکا هشدار داد که آمریکا باید سلاح های هسته‌ای بیشتری را جمع‌آوری کند آیا که روسیه و چین به طور فعالی در جهت توسعه تسلیحات مافوق صوت تلاش ..

ادامه مطلب

واکنش ترامپ به مذاکرات دو کره

ترامپ مذاکرات میان دو کره را که جهت هفته آینده برنامه‌ریزی شده است “اقدامی خوب” توصیف کرد. واکنش ترامپ به مذاکرات دو کره عبارات ..

ادامه مطلب

واکنش اردن به تصمیم گواتمالا در انتقال سفارتخانه این کشور به قدس

وزیر خارجه اردن در تصویر العمل به تصمیم گواتمالا جهت انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به قدس اعلام کرد: این اقدام پوچ، وسوسه برانگیز و نقض قوانی..

ادامه مطلب

ترامپ به آسیا با فروش میلیاردها دلار تسلیحات ، فوق‌العاده موفق&quot، سفر &quot

رئیس جمهوری آمریکا در بازگشت از تور آسیایی ۱۲ روزه آن را یک “موفقیت فوق‌العاده” توصیف کرد و مدعی شد که آمریکا به عنوان یک “رهبر جهانیR..

ادامه مطلب

تکمیل کودتای شتابزده بن سلمان

فقط یک قدم تا تکمیل کودتای سریع محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در جامعه عربستان باقی مانده و آن تکیه زدن بر تخت پادشاهی است. تکمیل کودتای شتابزده بن..

ادامه مطلب

آینده اسد را مردم سوریه تعیین می‌کنند نه وزیر خارجه آمریکا / پوتین

رئیس جمهوری روسیه امروز (شنبه) اعلام کرد که توافق آتش بس تازه در سوریه نتیجه عوض کردن در موضع آمریکا است.  پوتین: آینده اسد را مردم سوری..

ادامه مطلب